مشارکت گروهی راهنمایان؛ سایت کنگره۶۰
شنبه 8 شهریور 1399 ساعت 04:54 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست کاربر مهمان | ( نظرات )
دومین مشارکت مکتوب راهنمایان گروه خانواده (نمایندگی صالحی) از دوره نخست، در رابطه با دستور جلسه «از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم، مقاله نویسی» ارائه شد که در ادامه پیش روی شماست.

همسفر فاطمه راهنمای لژیون دوم:

ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته سایت از تمامی خدمتگزارانی که به هر نحو در این مجموعه فعالیت می‌کنند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم .

یکی از ویژگی‌های سایت کنگره، به روز بودن مطالب است که در حقیقت به‌روز بودن مطالب هم ماحصل تلاش و زحمات خدمتگزاران سایت است. 

سایت پل ارتباطی به شمار می‌رود که تمام علوم در آن قرار دارد و علاوه بر اینکه جنبه آموزشی برای اعضا دارد، افرادی هم که با کنگره آشنایی ندارند، می‌توانند با اطلاعاتی که از طریق سایت دریافت می‌کنند، وارد کنگره شوندبه نظر من برای اینکه مطالب بهتر به دل مخاطب بنشیند؛ چراکه «سخنی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند»، کاری که من به عنوان عضوی از کنگره می‌توانم انجام دهم این است که اگر در زندگی من تغییرات یا گشایشی صورت گرفته، آن را در قالب دلنوشته، مقاله و یا تجربه شخصی به نگارش درآورم تا آن را در سایت قرار دهند و این تغییرات و تجربیات من بتواند در حس و تفکرات دیگرانی که شاید هیچ امیدی به زندگی دوباره و درمان نداشتند، تاثیر مثبت گذاشته و مسیر برای این عزیزان هم باز شود تا بتوانند از این روش و متد برای درمان اعتیاد خود استفاده کنند .

 

همسفر سوگل راهنمای لژیون چهارم:

ضمن تبریک این هفته خدمت تمام عزیزانی که در سایت در حال تلاش هستند، به نظر من این دستورجلسه اهمیت خاصی را در بردارد؛ همانطور که همگی می‌دانیم، تمام دستورجلساتی که جناب مهندس انتخاب می‌کنند، با دقت، تدبیر و دور اندیشی خاصی طراحی می‌شوند. درحال حاضر بیشتر فعالیت‌ها و اطلاع رسانی‌ها در حوزه‌ی فعالیت‌های رسانه و فضای مجازی شده است، به ویژه در این شرایط به‌وجود آمده‌ی کرونایی که حتی فعالیت‌های روزانه ی ما (به فرض مثال: تحصیل و حتی برای کارهای لازم الوجه) باید از طریق اینترنت و فضای مجازی انجام شوند. بنایراین بهترین بستر برای نشان دادن دانش کنگره و درمان اعتیاد در سطح وسیع برای کسانی که خواستار رهایی هستند، همین گزینه (فضای مجازی) است .پیش نیاز این کار عزیزانی هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند که نباید آن را دست کم گرفت. من فکر می‌کنم امروزه که ما به‌صورت مجازی فعالیت هایمان را انجام می‌دهیم، بهتر متوجه بزرگی این خدمت شده‌ایم. من در پایان باز هم از تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

 

همسفر مرضیه راهنمای لژیون پنجم

در ابتدا هفته سایت را به تمامی خدمتگزاران صدیق کنگره۶۰ تبریک می‌گویم. 

بعد از سال ها جنگیدن با اعتیاد وقتی که از همه جا بریده شده بودم و به خاطر شرم از اعتیاد، که سایه اش را بر زندگی ما انداخته بود با همه قطع رابطه کرده بودم، وقتی که روز و شبم گریه و زاری بود که آخر خدایا چرا من؟ چرا باید با دروغ زندگی کنم؟ چرا باید نتوانم یک مهمانی و یا عروسی بروم؟ چرا باید دغدغه از دست دادن کار همسرم را داشته باشم؟ چرا باید به خاطر مشکلاتی که همسرم به وجود می‌آورد، خسارت مالی بدهیم؟ تا کی من پس انداز کنم او مصرف کند و خسارت و آسیب وارد کند! چرا من آرامش حقم نیست؟ چرا شب‌ها کابوس می‌بینم ولی با این حال صبح‌ها دوست ندارم بیدار بشوم.

در سال ۹۴ وقتی که به صورت نا امیدانه به مطب دکتر رفتیم تا به خاطر آبریزش و بیرون‌روی شدید همسرم بتوانیم دارویی تهیه کنیم، آن دکتر گفت من درمانی ندارم شما برای درمان اعتیاد به بیمارستان (...) بروید! من که آدرس بیمارستان را نداشتم در گوگل نام بیمارستان و «درمان اعتیاد» را جستجو کردم؛ بله عبارت زیبا و قشنگ (Congress60کنگره۶۰) را پیدا و شروع به مطالعه و بررسی کردم که ابتدا بیوگرافی آقای‌ مهندس دژاکام و آدرس نمایندگی‌ها را جستجو و نزدیکترین آن را پیدا کردم. شماره تماس را برداشتم و این شد که راه ورود ما به کنگره ۶۰ یعنی اذن ورود ما به کنگره صادر شد و شاید سال‌ها قبل، حدود سال 80 که سریال «مسافر» از تلویزیون پخش می‌شد و من دنبال این مکان بودم، مسیر باز نشده بود و حالا به وسیله سایت این امکان برای من و مسافرم مهیا شده بود و بابت این معجزه در زندگی‌ام هزاران بار خدا را شکر، می‌گویم من در طول این سال‌ها آشنایی با سایت کنگره 60 با بالا و پایین شدن در ناهمواری‌های زندگی با خواندن مطالب انرژی گرفته و به زندگی امیدوارتر شده‌ام. سایت برای من حکم یک دوست و  مامنی امن است که می‌توانم با آن بدون اینکه قضاوت بشوم، آرام باشم.

پیشرفت تکنولوژی در این عصر و راه اندازی سایت کنگره۶۰ می‌تواند راهگشای خوبی برای دردمندان آسیب‌دیده از دام اعتیاد باشد. خداقوت به جناب مهندس و خدمتگزاران عزیز سایت.

همسفر بهار راهنمای لژیون ششم:

«از قلم است که گام های بلندش در سراسر گیتی، روان و جاری می شود. گویی جوی ها به هم می پیوندند تا رود یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به همه انسانها برسانند.»

و این محتوا با آینده نگری حکیم الهی جناب آقای مهندس حسین دژاکام بنیان کنگره 60، توسط سایت، صفحه اینستاگرام و... به همه انسان های دردمند و خواستار رهایی می‌رسد. 

این پیام زیبا همان پیام رهایی و انسانیت است. همان پیام ظهر عاشوراست که آزاده باشید. آزادگی از بند هر چه ضدارزش است. آزادگی از بند هر نوع مواد مخدر سنتی و صنعتی، آزادگی از بند هر گره درونی و اجرای فرمان های الهی است. سایت دریچه‌ای است که به سوی نور دعوت می‌کند به خیر و نیکی. سایت و استفاده درست از تمام ابزار های ارتباط جمعی نیازمند نگاهی جامعه نگر است که به الحمدلله در کنگره موجود بوده و هست و همچنان ادامه دارد و می‌تواند پیام رسان تشکیل دانشگاه الهی انسان‌ساز باشد. 

رسالت سایت کنگره 60 علاوه بر  آگاهی رسانی پیام درمان، برای آگاهی سایر اعضای از اتفاقات و رخداد خوب و نیکی است که در زندگی هر فرد رخ می‌دهد و بیان کننده احساسات افراد در طول سفر و حضورشان در کنگره 60 است. همچنین سایت با ارائه مقالات خوب و کامل از استادان و رهجویان کنگره 60 فضای آموزشی عمومی برای همگان ایجاد کرده تا بدانند که اعتیاد درمان دارد و راهکار آن تجربه، تفکر و آموزش گرفتن است. 

سایت محلی است برای گفت و شنود صداهای مختلف اعضای کنگره 60 که می‌تواند قلب ها را بیش از بیش به یکدیگر نزدیک کرده و علم کنگره را جهانی کند و این علم را به جای جای کره زمین منتقل کند و مترجمان اصلی سایت این هدف رو دنبال می‌کنند و این بار را به دوش می‌کشند، زحمتکشانی که کمتر دیده می شوند. این هفته به نام تمام خدمتگزاران شبانه روزی کنگره 60 در فضای مجازی، نام گذاری شده تا بدانیم باید از این تلاشگران بی منت قدردانی کنیم.

این هفته نشان دهنده اهمیت جمعیت احیای انسانی کنگره 60 به فضای مجازی و خدمتگزاران آن و ادای دین به این عزیزان است. من هم به نوبه خود از مسؤل سایت همسفران نمایندگی صالحی سرکار خانم الهه اهدایی گرانقدر و بقیه نویسندگان عزیز قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانم در کنارشان همیشه خدمتگزار سایت و فضای مجازی باشم.

 

تنظیم کننده: همسفر سپیده _ لژیون ششم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب راهنمایان،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر بهار راهنمای لژیون ششم چهارشنبه 12 شهریور 1399 07:28 ق.ظ
خداقوت به راهنمایان گرانقدر
همسفر سپیده لژیون ششم سه شنبه 11 شهریور 1399 11:02 ق.ظ
خداقوت به همه راهنمایان گرامی
همسفر زهرا زنقایی لژیون دوم سه شنبه 11 شهریور 1399 10:48 ق.ظ
تشکر و قدردانی از تک تک راهنمایان عزیز
و تبریک میگم این هفته را به عزیزان خدمتگزار سایت
دوشنبه 10 شهریور 1399 01:04 ب.ظ
درود وخداقوت به راهنمایان عزیز زحمتکش که بسیارلذت بردم وهمچنین تبریک به خدمتگزاران سایت.
همسفر الهه لژیون دوم یکشنبه 9 شهریور 1399 11:44 ب.ظ
ممنونم از همه ی راهنمایان محترم نمایندگی، بسیار لذت بردم از مشارکتهای زیبای تک تک شما
همسفر عذری لژیون ششم یکشنبه 9 شهریور 1399 05:39 ب.ظ
خداقوت به راهنمایان عزیز
همسفر معصومه لژیون سوم یکشنبه 9 شهریور 1399 04:57 ب.ظ
خدا قوت به راهنمایان دلسوز شعبه صالحی که آموزشهای خود رو در اختیار همسفران قرار میدهند و همینطور خدا قوت به سپیده عزیز بابت تنظیم این مطلب.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات